Langų sistemos
Slider

Šarvuotos durys butui,
privačiam namui ar laiptinei

Šarvuotos durys butui,
privačiam namui ar laiptinei

Slider

Šarvuotų durų pristatymas

Naujų šarvuotų durų kaina sudaro tik dalį visos Jūsų durų keitimo projekto kainos.

pristatymasKeičiant senas duris naujomis, nemenka kainos dalis tenka šarvuotų durų montavimo paslaugai bei montavimo medžiagoms. Jei Jūs pažįstate aukštos kvalifikacijos statybininkų montuotojų ar patys galite kokybiškai susimontuoti savo naujas šarvuotas duris - pirkti durų montavimo paslaugų nebūtina. Mes pagaminsime Jūsų pageidaujamas duris ir pristatysime jas į Jūsų nurodytą vietą: statybos aikštelę ar Jūsų namų kiemą. Jums reikės tik nurodyti, kur  saugiai jas iškrauti!


Jei ketinate įsigyti naujas šarvuotas duris ir norite sužinoti šių gaminių kainas, pasinaudokite šia durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamų durų rūšį, saugumo klasę bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujamos durys.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU