Langų sistemos
Slider

Šarvuotos durys butui,
privačiam namui ar laiptinei

Šarvuotos durys butui,
privačiam namui ar laiptinei

Slider

Šarvuotų durų demontavimas

Tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad senų durų demontavimas - tai paprastas, aukštos kvalifikacijos nereikalaujantis darbas.

demontavimasSavo patirtimi įsitikinome, kad ir šį darbą turi atlikti aukštos kvalifikacijos specialistai, nes nuo to priklauso, į kokias angas bus sumontuotos Jūsų naujos šarvuotos durys, taip pat - kiek po šarvo montavimo kainuos durų angokraščių apdaila. Patyrę specialistai senas duris demontuoja minimaliai pažeisdami seną durų angų apdailą, taip pat - praktiškai neprišiukšlindami patalpose ir tuo nesukeldami papildomų nepatogumų patalpų šeimininkams.

Dėl šios priežasties mūsų klientams, kurie perka naujas šarvuotas duris su montavimo paslaugomis - senų durų demontavimo paslaugą atliekame nemokamai!


Jei ketinate įsigyti naujas šarvuotas duris ir norite sužinoti šių gaminių kainas, pasinaudokite šia durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamų durų rūšį, saugumo klasę bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujamos durys.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU