• šarvuotos durys
  • durų kainos skaičiuoklė
  • šarvuotos durys
  • nemokamas durų matavimas

Šarvuotos durys

šarvuotos durysJūsų tikslas: kokybiškos ir patikimos šarvuotos durys už priimtiną kainą? Esame tikri - Jūs atvykote būtent ten! Mes galime Jums pasiūlyti saugias, patikimas, visus Europos sąjungos reikalavimus atitinkančias sertifikuotas šarvo duris, ir visas reikalingas lydinčias paslaugas. Mes jau seniai savo klientams parduodame ir montuojame buto duris, namo duris ar duris į daugiabučio laiptinę bei tarnybines patalpas. Esame sukaupę didelę šios veiklos patirtį, todėl sugebėsime visiškai patenkinti ir Jūsų poreikius.

Saugumas

Patirtis rodo, kad dažniausiai piktavaliai patenka į patalpos vidų išlaužę ar net "visrakčiu" atrakinę nekokybiškas senų patalpų durų spynas bei užraktus. Senos, nesaugios spynos - dažniausias jų pagalbininkas. Nėra neatrakinamų spynų, tačiau pats svarbiausias rodiklis - laikas, per kurį vagys gali patekti į Jūsų būstą. Kuo patikimesnė bus spyna, tuo daugiau laiko vagys užtruks, mėgindami ją atrakinti. Matydami kokybiškas spynas bei užraktus, jie keliaus prie kito, lengviau pasiekiamo tikslo. Mūsų šarvuotos durys komplektuojamos su aukštos saugumo klasės spynomis, todėl Jūs galėsite būti ramūs, kad į Jūsų būstą nepapuls kiekvienas to pageidaujantis. Priklausomai nuo Jūsų poreikių bei pageidavimų, šarvuotas duris galime pagaminti su Jūsų pasirinkomis spynomis, pagal saugumo klases ar kainą.

Stabilumas

Šarvuotos durys turi patikimą konstrukcija: durų rėmas ir stakta pagaminta taip, kad ji yra įtin tvirta. Užsakykite kokybiškas šarvuotas duris butui ar namui ir pamirškite, ką reiškia reguliariai, besikeičiant metų sezonams, pasėdusios ar už staktos kliūnančios durys. Mūsų kokybiškai pagamintos ir sumontuotos šarvuotos durys, dėl sako konstrukcijos ir montavimą atliekančių meistrų profesionalumo visiškai nesikraipo, nekliūva ir puikiai tarnaus Jums ilgus metus. Naudojant specialius dažus bei plokštes, tinka lauko sąlygomis. Stabilumas ir sandarumas vienos iš svarbiausių durų savybių, kol jūsų butas ar namas nesudomino vagių. Ne veltui yra sakoma, kad šarvuotos durys - tai saugumas.

Sandarumas

Šarvuotos durys su dviejų sandarinimo tarpinių sistema yra įtin sandarios. Dėl išskirtinio šios konstrukcijos stabilumo, šios durys ir jose panaudojos tarpinės patikimai priglus ir saugos Jūsų būstą nuo šalčio bei vėjo visą jų tarnavimo laiką. Papildomas didelio sandarumo privaumas - padidinta triukšmo izoliacija, kas yra svarbu daugiabučio namo būsto savininkams arba žmonėms, gyvenantiems šalia triukšmingos gatvės ar kiemo.

Išskirtinumas

Sakoma, kad šarvuotos durys - namo ir jame gyvenančios šeimos vizitinė kortelė. Tai pastato dalis, kurią tiesiogiai paliečiame pirmiausiai. Mūsų parduodamų šarvuotų durų konstrukcija leidžia pasirinkti apdailą  iš plačios spalvų bei raštų įvairovės. Šarvuotos buto durys gali būti apdailintos bet kuria iš galimų laminuotų drožlių plokščių apdailų paletės. Ieškantiems šarvuotų durų privačiam namui ir siekantiems išskirtinumo galime pasiūlyti vandeniui atsparias duris, nes šios šarvuotos namo durys pagamintos iš UMIDAX plokštės, kurią galima dažyti bet kuria spalva iš plataus RAL spalvyno. Papildomai šias duris galima apdailinti, išfrezuojant bet kurį iš Jūsų pageidaujamų raštų. Jei ketinate pirkti metalines duris daugiabučio laiptinei ar kitoms tarnybinėms patalpoms - galime pasiūlyti platų spalvų pasirinkimą, kuris suteiks galimybę priderinti Jūsų naujas šarvuotas duris prie pastato fasado. Visoms mūsų šarvuotoms durims papildomai galima rinktis dažymo būdą, spynas, rankenas, kitus saugumo ar komforto priedus, pagal Jūsų pageidavimus.


Šarvuotų durų kainosJei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti šarvuotų durų kainas, pasinaudokite šia durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Reitingas 4.78 (209 balsai)

Šarvuotos buto durys

vidaus_patalpu_sarvuotos_durys_smallMūsų gaminamos šarvuotos durys butui skirtos patikimai Jūsų būsto apsaugai. Apsaugokite savo turtą bei artimuosius, įsigydami kokybiškas, patikimas ir išskirtines, aukštus saugumo reikalavimus atitinkančias šarvuotas duris butui ar kitoms vidaus patalpoms.

Tvirtos konstrukcijos, patikimų spynų bei užraktų ir Jūsų pasirinktos išorės apdailos šarvuotos durys butui saugos Jūsų būstą nuo įsilaužimų ir taps papildomu saugumo garantu.

Mūsų parduodamos ir montuojamos šarvuotos buto durys ne tik apsaugos Jūsų butą bei užtikrins puikią šilumos bei garso izoliaciją, bet ir išlaikys geriausias savo savybes ilgus tarnavimo Jums metus.

Šarvuotos durys butui ir vidaus patalpoms skirtos patalpų apsaugai išskirtinai tik vidaus sąlygomis: daugiabučio gyvenamojo namo butų, biurų ar kitų vidaus patalpų apsaugai. Šios šarvo durys yra padengtos medžio imitacijos MDP plokšte, todėl jų negalima naudoti lauko sąlygomis arba ten, kur yra padidintas oro drėgnumas.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Reitingas 4.88 (577 balsai)

Skaityti daugiau...

Šarvuotos namo durys

sarvuotos_namo_durys_smallLauko durys – tai ne tik pertvara tarp Jūsų privačios erdvės ir išorinio pasaulio. Tai Jūsų skonio, Jūsų asmenybės atspindys. Kartu – tai ramybės, privatumo, saugumo, jaukumo ir patikimumo garantas.

Mūsų gaminamos šarvuotos lauko durys skirtos patikimai Jūsų privataus namo ar kotedžo apsaugai, lauko sąlygomis. Pasirūpinkite savo būsto ir artimųjų saugumu, įsigydami išskirtinės išvaizdos, kokybiškas ir patikimas, aukštus saugumo reikalavimus atitinkančias šarvuotas duris laukui.

Tvirtos namo durys – tai išskirtinai saugi durų konstrukcija, teisingai pasirinktos patikimos seifinės spynos ir kokybiški užraktai. Pasirinkite Jūsų skonį atitinkančias šarvuotų durų apdailos plokštes ir būkite tikri, kad šis gaminys taps ne tik Jūsų būsto vizitine kortele, bet ir papildomu saugumo garantu.

Rinkitės mūsų duris, ir jos ne tik užtikrins Jums papildomą saugumą, nepriekaištingą šilumos bei garso izoliaciją, bet ir išlaikys visas šias savybes ilgus tarnavimo Jums metus. Šarvuotos lauko durys privačiam namui ar kotedžui pagamintos taip, kad puikiai tinka naudoti lauko sąlygomis. Šios šarvo durys yra padengtos drėgmei atsparia UMIDAX plokšte.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Reitingas 4.79 (613 balsai)

Skaityti daugiau...

Šarvuotos laiptinės lauko durys

Sarvuotos_laiptines_lauko_durys_smallMūsų gaminamos šarvuotos laiptinės lauko durys skirtos kitos paskirties, dažniausiai negyvenamoms, patalpoms: daugiabučių namų laiptinėms, katilinėms, gamybinėms patalpoms ir panašiai.

Įsigykite mūsų šarvuotos laiptinės durys ir jos užtikrins, kad į Jūsų daugiabučio erdvę nepateks nepageidaujami asmenys. Tai suteiks papildomą saugumą, švarą, šilumos ir garso izoliaciją Jūsų bendroms patalpoms.

Tvirtos laiptinės durys – tai patikima durų konstrukcija, kokybiškas šarvuotų durų montavimas ir teisingai pasirinktas užraktas. Pasirinkite Jūsų pastato fasadą atitinkančias šarvuotų durų spalvą būsite tikri, kad šis gaminys taps Jūsų būsto vizitine kortele ir papildomu negyvenamų patalpų saugumo garantu. Rinkitės mūsų laiptinės duris ir jos tarnaus Jums ilgus metus.

Šarvuotos laiptinės durys pagamintos taip, kad puikiai tinka naudoti lauko sąlygomis. Šių šarvo durų plieno skarda padengiama norimo atspalvio atmosferos poveikiui atspariais dažais. Šios durys puikiai tinka ten, kur padidintas drėgnumas ir nėra labai aukšti reikalavimai termoizoliacinėms savybėms.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Reitingas 4.69 (216 balsai)

Skaityti daugiau...

MŪSŲ PASIEKIMAI, KURIAIS DIDŽIUOJAMĖS:

2015 gazele 2015 stipriausi 2014 gazele 2014 stipriausi 2014 vadovai 2013 stipriausi 2012 stipriausi 2011 stipriausi

×

Turime Jums dovaną!

Spauskite čia, palikite savo kontaktus, ir mes atliksime Jums matavimą

NEMOKAMAI!

 

susisiekite

×

Domitės šarvuotų durų kainomis?

Spauskite čia, pasinaudokite durų kainos skaičiuokle ir jau netrukus žinosite, kiek kainuos Jūsų gaminiai.

 

suzinoti kainas