• šarvuotos durys
  • durų kainos skaičiuoklė
  • šarvuotos durys
  • nemokamas durų matavimas

Šarvuotos durys

šarvuotos durysJūsų tikslas: kokybiškos ir patikimos šarvuotos durys Vilniuje arba šarvuotos durys Kaune, už priimtiną kainą? Esame tikri -Jūs atvykote būtent ten! Mes galime Jums pasiūlyti saugias, patikimas, visus Europos sąjungos reikalavimus atitinkančias sertifikuotas šarvo duris, ir visas reikalingas lydinčias paslaugas. Mes jau seniai savo klientams parduodame ir montuojame šarvuotas buto duris, šarvuotas namo duris ar šarvuotas duris į daugiabučio laiptinę bei tarnybines patalpas. Esame sukaupę didelę šios veiklos patirtį, todėl sugebėsime visiškai patenkinti ir Jūsų poreikius.

Saugumas

Patirtis rodo, kad dažniausiai piktavaliai patenka į patalpos vidų išlaužę ar net "visrakčiu" atrakinę nekokybiškas senų patalpų durų spynas bei užraktus. Senos, nesaugios spynos - dažniausias jų pagalbininkas. Nėra neatrakinamų spynų, tačiau pats svarbiausias rodiklis - laikas, per kurį vagys gali patekti į Jūsų būstą. Kuo patikimesnė bus spyna, tuo daugiau laiko vagys užtruks, mėgindami ją atrakinti. Matydami kokybiškas spynas bei užraktus, jie keliaus prie kito, lengviau pasiekiamo tikslo. Mūsų šarvuotos durys komplektuojamos su aukštos saugumo klasės spynomis, todėl Jūs galėsite būti ramūs, kad į Jūsų būstą nepapuls kiekvienas to pageidaujantis. Priklausomai nuo Jūsų poreikių bei pageidavimų, šarvuotas duris galime pagaminti su Jūsų pasirinkomis spynomis, pagal saugumo klases ar kainą.


Plastikiniai langai ir langų kainosJei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti šarvuotų durų kainas, pasinaudokite šia durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.


  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Reitingas 4.78 (208 balsai)

Skaityti daugiau...

Šarvuotos buto durys

vidaus_patalpu_sarvuotos_durys_smallMūsų gaminamos šarvuotos durys butui skirtos patikimai Jūsų būsto apsaugai. Apsaugokite savo turtą bei artimuosius, įsigydami kokybiškas, patikimas ir išskirtines, aukštus saugumo reikalavimus atitinkančias šarvuotas duris butui ar kitoms vidaus patalpoms.

Tvirtos konstrukcijos, patikimų spynų bei užraktų ir Jūsų pasirinktos išorės apdailos šarvuotos durys butui saugos Jūsų būstą nuo įsilaužimų ir taps papildomu saugumo garantu. Mūsų parduodamos ir montuojamos šarvuotos buto durys ne tik apsaugos Jūsų butą bei užtikrins puikią šilumos bei garso izoliaciją, bet ir išlaikys geriausias savo savybes ilgus tarnavimo Jums metus.

Šarvuotos durys butui ir vidaus patalpoms skirtos patalpų apsaugai išskirtinai tik vidaus sąlygomis: daugiabučio gyvenamojo namo butų, biurų ar kitų vidaus patalpų apsaugai. Šios šarvo durys yra padengtos medžio imitacijos MDP plokšte, todėl jų negalima naudoti lauko sąlygomis arba ten, kur yra padidintas oro drėgnumas.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Reitingas 4.89 (573 balsai)

Skaityti daugiau...

Šarvuotos namo durys

sarvuotos_namo_durys_smallLauko durys – tai ne tik pertvara tarp Jūsų privačios erdvės ir išorinio pasaulio. Tai Jūsų skonio, Jūsų asmenybės atspindys. Kartu – tai ramybės, privatumo, saugumo, jaukumo ir patikimumo garantas.

Mūsų gaminamos šarvuotos lauko durys skirtos patikimai Jūsų privataus namo ar kotedžo apsaugai, lauko sąlygomis. Pasirūpinkite savo būsto ir artimųjų saugumu, įsigydami išskirtinės išvaizdos, kokybiškas ir patikimas, aukštus saugumo reikalavimus atitinkančias šarvuotas duris laukui.

Tvirtos namo durys – tai išskirtinai saugi durų konstrukcija, teisingai pasirinktos patikimos seifinės spynos ir kokybiški užraktai. Pasirinkite Jūsų skonį atitinkančias šarvuotų durų apdailos plokštes ir būkite tikri, kad šis gaminys taps ne tik Jūsų būsto vizitine kortele, bet ir papildomu saugumo garantu. Rinkitės mūsų duris, ir jos ne tik užtikrins Jums papildomą saugumą, nepriekaištingą šilumos bei garso izoliaciją, bet ir išlaikys visas šias savybes ilgus tarnavimo Jums metus. Šarvuotos lauko durys privačiam namui ar kotedžui pagamintos taip, kad puikiai tinka naudoti lauko sąlygomis. Šios šarvo durys yra padengtos drėgmei atsparia UMIDAX plokšte.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Reitingas 4.81 (608 balsai)

Skaityti daugiau...

Šarvuotos laiptinės lauko durys

Sarvuotos_laiptines_lauko_durys_smallMūsų gaminamos šarvuotos laiptinės lauko durys skirtos kitos paskirties, dažniausiai negyvenamoms, patalpoms: daugiabučių namų laiptinėms, katilinėms, gamybinėms patalpoms ir panašiai.

Įsigykite mūsų šarvuotos laiptinės durys ir jos užtikrins, kad į Jūsų daugiabučio erdvę nepateks nepageidaujami asmenys. Tai suteiks papildomą saugumą, švarą, šilumos ir garso izoliaciją Jūsų bendroms patalpoms.

Tvirtos laiptinės durys – tai patikima durų konstrukcija, kokybiškas šarvuotų durų montavimas ir teisingai pasirinktas užraktas. Pasirinkite Jūsų pastato fasadą atitinkančias šarvuotų durų spalvą būsite tikri, kad šis gaminys taps Jūsų būsto vizitine kortele ir papildomu negyvenamų patalpų saugumo garantu. Rinkitės mūsų laiptinės duris ir jos tarnaus Jums ilgus metus.

Šarvuotos laiptinės durys pagamintos taip, kad puikiai tinka naudoti lauko sąlygomis. Šių šarvo durų plieno skarda padengiama norimo atspalvio atmosferos poveikiui atspariais dažais. Šios durys puikiai tinka ten, kur padidintas drėgnumas ir nėra labai aukšti reikalavimai termoizoliacinėms savybėms.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Reitingas 4.69 (214 balsai)

Skaityti daugiau...

×

Turime Jums dovaną!

Spauskite čia, palikite savo kontaktus, ir mes atliksime Jums matavimą

NEMOKAMAI!

 

susisiekite

×

Domitės šarvuotų durų kainomis?

Spauskite čia, pasinaudokite durų kainos skaičiuokle ir jau netrukus žinosite, kiek kainuos Jūsų gaminiai.

 

suzinoti kainas