• šarvuotos durys
  • durų kainos skaičiuoklė
  • šarvuotos durys
  • nemokamas durų matavimas

Jūsų patogumui - net trys būdai susisiekti

šarvuotų durų kainos1. Jei jau žinote, kiek ir kokių šarvuotų durų Jums reikia, turite nors apytikslius jų išmatavimus ir norite sužinoti šių durų bei joms reikalingų paslaugų kainas - spauskite šarvo durų kainos skaičiuoklės klavišą "skaičiuoti". Mes, gavę Jūsų užklausą, atliksime Jūsų pageidaujamų šarvo durų bei šioms durims reikalaingų paslaugų sąmatinimo darbus  ir netrukus Jums pateiksime detalų komercinį pasiūlymą visiškai nemokamai.
 
 
šarvuotų durų matavimas2. Jei neturi laiko pildyti šarvuotų durų kainos skaičiuoklės, arba tiksliai nežinote savo pageidaujamų durų angų išmatavimų - spauskite "išsikviesti" klavišą, įrašykite savo kontaktinius duomenis, ir mūsų techniniai specialistai netrukus su jumis susisieks. Jums pageidaujant pakonsultuosime telefonu, elektroniniu paštu arba atvyksime į Jūsų nurodytą vietą. Taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius duris bei paslaugas.
 
 
3. Jei susisiekti norite ar Jums reikia dabar - pasirinkite Jums artimesnį mūsų pardavimo padalinį, iš žemiau pateiktų kontaktų arba tiesiog atvykite pas mus. Susitikę gyvai turėsite galimybę apžiūrėti mūsų gaminamas šarvuotas vidaus ar laiko duris, palyginti galimas spalvas iš esamų spalvininkų, apžiūrėti rekomenduojamas spynas bei užraktus, aptarti bet kurį kitą Jums rūpimą klausimą.

Mūsų kontaktai Vilniuje

Mindaugo g. 44-83, LT-01311 Vilnius

Mob.: +370 613 74 226 

Tel.:  +370 52 19 66 67

Fax.:  +370 52 19 66 67

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Skype Vilniuje:
Langai kainos Vilnius

Vilniaus biuro adresas žemėlapyje

Vilniaus logistikos centras žemėlapyje

Mūsų kontaktai Kaune

Žemaičių pl. 37, LT-48178 Kaunas

Mob.: +370 610 00 152

Tel.:  +370 37 52 42 85

Fax.:  +370 37 52 42 85

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Skype Kaune:
Langai kainos Kaunas

Kauno biuro adresas žemėlapyje

Kauno logistikos centras žemėlapyje