Langų sistemos
Slider

Šarvuotos durys butui,
privačiam namui ar laiptinei

Šarvuotos durys butui,
privačiam namui ar laiptinei

Slider

Šarvuotos durys. Techninė konsultacija

Daugelis iš mūsų, pirkdami naujas šarvuotas duris,  daro tai pirmą kartą gyvenime. Ir tik iš pirmo žvilgsnio tai - "tik naujos durys". Iš tikro šiuolaikinės šarvuotos durys - tai sudėtinga konstrukcija, jungianti savyje naujausias spynų, užraktų, stiklo, apdailos medžiagų bei plieno apdirbimo technologijas.

konsultacijaReikia teisingai pasirinkti apdailos medžiagas: nors vizualiai jos dažnai atrodo identiškai, tačiau vienos jų skirtos atšiauriam klimatui ir naudojamos išorėje, kitos pritaikytos naudoti išskirtinai tik patalpų viduje. Ne mažiau sudėtinga nuspręsti ir dėl naujose šarvuotose duryse galimų užraktų ir spynų.

Visa tai - gana sudėtinga užduotis ne šios srities specialistui.

Dėl šių priežasčių mes Jums rekomenduojame neskubėti pirkti. Yra daugybė šarvuotų durų tipų, modelių bei komplektacijų. Kiekvienos iš šių šarvuotų durų buvo sukomplektuotos skirtingiems pastatams, pagal jų paskirtį ir poreikį saugumo lygiui. Tai, kas tinka daugiabucio namo durims, nebūtinai tiks ir Jūsų privačiam namui. Dar kiti reikalavimai tarnybinėms patalpoms: sandėliui ar kasai.


Jei ketinate įsigyti naujas šarvuotas duris ir norite sužinoti šių gaminių kainas, pasinaudokite šia durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamų durų rūšį, saugumo klasę bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujamos durys.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU