Langų sistemos
Slider

Šarvuotos durys butui,
privačiam namui ar laiptinei

Šarvuotos durys butui,
privačiam namui ar laiptinei

Slider

Durų angokraščių apdaila plokštėmis

daline apdailaSumontavus naujas šarvuotas duris, tarp gaminio ir sienos lieka matomos sandarinimo putos. Joms pilnai išsiplėtus ir sukietėjus, ne anksčiau kaip kitą dieną - galima pradėti durų angokraščių apdailą. Viena iš galimybių - šarvuotų durų angokraščių apdaila identiškomis durų apdailai apdailos plokštėmis.

Šią paslaugą rekomenduojame tada, kai Jums reikia greito rezultato ir nenorite arba neturite laiko statybinei apdailai tinkuojant gruntuojant bei dažant. Tai puikus sprendimas, jei artimiausiu metu neplanuojate pilno patalpos remonto ir norite pasiekti vientiso, galutinio rezultato.


Jei ketinate įsigyti naujas šarvuotas duris ir norite sužinoti šių gaminių kainas, pasinaudokite šia durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamų durų rūšį, saugumo klasę bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujamos durys.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU